K2 Alexis 84 Boa

TOP 10 v kategórii Kolieskové korčule

K2 Alexis 84 Boa

Kolieskové korčule pro začiatočníčky aj pokročilejšie korčuliarky zaisťujú vďaka hliníkovému rámu vysoko stabilnú jazdu. Ich tvar je špeciálne prispôsobený úzkym chodidlám...
Garantovaný nákup z MALL.SK

Na sklade • Viac variantovDarčekDoplnkové služby2,95 €97 % • 16 171 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma99 % • 3 650 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma352 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant86 % • 40 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma2 neoverené recenzieĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma100 % • 48 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovDarčekZdarma94 % • 811 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantov2,2 €92 % • 187 168 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma97 % • 37 112 recenziíShop roka 2023 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • Viac variantovZdarma96 % • 1 748 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant84 % • 3 886 recenziíĎalšie informácie

Univerzálne dámske korčule K2 Alexis 84 Boa ocenia začiatočníčky aj pokročilejšie korčuliarky. Vynikajú hliníkovým rámom zaisťujúcim vysokú stabilitu, priedušným materiálom aj BOA® systémom pre jednoduchšie uťahovanie a uvoľňovanie. Prepracovaný strih je špeciálne prispôsobený pre úzke chodidlá a nízku stielku. Manžeta pokrýva celú spodnú časť lýtka.

Pre príjemné jazdy

Dámske in-linové korčule K2 Alexis 84 Boa sa hodia pre začiatočníčky aj pokročilejšie korčuliarky. Ich kostru tvorí hliníkový rám, vďaka ktorému sa môžu pochváliť nízkou hmotnosťou a vysokou stabilitou.

Určenie
dámske
Kategória
fitness
Ložiská
ILQ 7
Brzda

• , zakúpené v inSPORTline.sk

Zatiaľ raz vyskúšané. Pohodlná, mäkká výstelka, šnurovanie boa veľmi praktické, dizajn krásny, korčuľovanie ako také pohodlné, nerovnosti cesty dosť dobre znášajú, nohy netrpia. Som s nimi zatiaľ spokojná. Veľkosť 38 sedí ako uliata. Normálne nosím obuv č. 37,5 - 38. Mám užšiu nohu a väčšie by mi lietali. Odporúčajú sa kupovať o niečo väčšie korčule ako je bežná veľkosť, ale pri týchto to neplatí (aspoň u mňa).

• , zakúpené v Sportega.sk

• Ľahké, dobre ovládateľné. Výborný systém upínania.
    • Napriek tomu, že mám správnu veľkosť, po zašnurovaní mi dosť stláčajú pätu a po ju jazde mám stŕpnutú.

Určenie
dámske
Kategória
fitness
Ložiská
ILQ 7
Brzda

Pohodlie aj bezpečnosť

Topánka sa pýši priedušným vnútorným materiálom, zásluhou čoho budú vaše chodidlá vždy správne dýchať, aj strihom špeciálne prispôsobeným pre úzke chodidlá. Manžeta pokrýva celú spodnú časť lýtka a poskytuje tak maximálnu oporu. Nechýba ani praktická brzda pre bezpečné zastavenie.

Pohodlie aj bezpečnosť

Jednoduché uťahovanie aj uvoľňovanie

Systém BOA® výrazne zjednodušuje nazúvanie aj vyzúvanie – pre utiahnutie korčule stačí zatlačiť na koliesko a otáčať ho v smere hodinových ručičiek, pri uvoľňovaní sa koliesko zaťahuje smerom hore.

Jednoduché uťahovanie aj uvoľňovanie

Základné parametre:

Hliníkový rám pre lepšie ovládanie jazdy
S priemerom kolesa 84 mm si užijete rýchlu jazdu s dôrazom na stabilitu a manévrovateľnosť
Mäkšie kolieska s tvrdosťou 80A sa premietnu do ľahších korčuliarov a ideálne odlíšia nepríjemné otrasy
Ložiská ILQ-7 sú dostatočne kvalitné pre náročnejšie jazdy
Systém uzatvárania Boa uľahčuje obliekanie a vyzliekanie korčúľ
Plynulá a bezpečná jazda

Odolné ložiská ILQ-7 predstavujú druhý najvyšší rad ložísk ILQ. Pri starostlivom a pravidelnom servise bude trvať niekoľko rokov. Pre väčšiu bezpečnosť sú radové korčule vybavené brzdou na pravej strane s možnosťou demontáže.

Časom overený víťaz v pohodlí

Patentovaná technológia K2 Softboot prináša ľahšiu a priedušnejšiu konštrukciu vnútornej topánky. Kombinácia odolných, ale mäkkých materiálov spolu s testovanou anatómiou sú mimoriadne pohodlné. Roky vývoja a pokroku zdokonalili pohodlie vašej nohy.

Dokumenty

• , zakúpené v inSPORTline.sk

• , zakúpené v Sportega.sk

• Ľahké, dobre ovládateľné. Výborný systém upínania.